Rychlý kontakt

+420 775 714 013


krmivo.gruberova@seznam.cz

krmivaujirky.cz
Statistika
TOPlist

PES

 • View all | Stránky: « Předchozí 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Další »
 • N&D GF Quinoa DOG Weight Mnmgnt Lamb & Broccoli 7kg

  PES

  Jedinečná receptura krmiv N&D s quinoa semínky pro psy s potřebou snížit tělesnou hmotnost. Vysoký obsah jehněčího masa zaručuje bezproblémové trávení, quinoa, která neobsahuje lepek, je skvělým zdrojem energie a vitaminů.

  Cena:1149,-CZK
 • N&D LG DOG Adult Chicken & Pomegranate 12kg

  PES

   

  N&D Low Grain DOG Adult Chicken & Pomegranate je krmivo s kuřecím masem pro dospělé psy středních plemen s běžnou aktivitou. Plně pokrývá jejich denní požadavky a obsahuje přípravky na ochranu kloubů a pohybového aparátu. Vláknina je dodávána jen minimem obilovin (pšenice špalda) a také zeleninou a ovocem především granátovým jablkem. Krmivo je velice chutné a obstojí tak i u největších psích labužníků.

  Cena:980,-CZK
 • N&D LG DOG Adult Codfish & Orange 12kg

  PES

   

  N&D Grain Free Adult Fish & Orange je kompletní krmivo pro všechny dospělé psy. Granule neobsahují žádné obilné složky. Základní suroviny jsou ryby, brambory , ovoce a zelenina, především pomeranče. Proto je krmivo vhodné i pro citlivé psy a psy trpící alergií na obilné složky. Díky výrazné a neobvyklé chuti je krmivo vhodné i pro vybíravé psí labužníky.

  Cena:1175,-CZK
 • N&D LG DOG Adult Lamb & Blueberry 12kg

  PES

  N&D Low Grain DOG Adult Lamb & Blueberry je krmivo s jehněčím masem pro dospělé psy středních plemen pokrývající jejich denní požadavky včetně přípravků na ochranu kloubů a pohybového aparátu. Vláknina je dodávána jen minimem obilovin (pšenice špalda) a také zeleninou a ovocem především borůvkami.

   

  Pokud se chcete zcela vyhnout obilovinám v krmivu pro psy doporučujeme vhodnější variantu bez obilovin N&D Grain Free Adult Lamb & Blueberry , která je nejvhodnější variantou pro psy s citlivým zažíváním nebo citlivou kůži. Krmivo je velmi vhodné pro alergické psy.

  Cena:1080,-CZK
 • N&D LG DOG Adult Maxi Chicken & Pomegranat 12kg

  PES

  N&D Low Grain DOG Adult Maxi Chicken & Pomegranate je krmivo s kuřecím masem pro dospělé psy velkých plemen s běžnou aktivitou plně pokrývající jejich denní požadavky.

  Vláknina je dodávána jen minimem obilovin (pšenice špalda) a také zeleninou a ovocem, především granátovým jablkem. Bílkoviny jsou zastoupeny výživným, libovým a lehce stravitelným kuřecím masem.

  Cena:970,-CZK
 • N&D LG DOG Adult Maxi Codfish & Orange 12kg

  PES

   

  N&D Low Grain DOG Adult Maxi Codfish & Orange je krmivo s rybím masem pro dospělé psy velkých plemen s běžnou aktivitou plně pokrývající jejich denní požadavky.

  Krmivo obsahuje přípravky na ochranu kloubů a pohybového aparátu. Vláknina je dodávána jen minimem obilovin (pšenice špalda) a také zeleninou a ovocem, především pomerančem. Bílkoviny jsou zastoupeny výživným, libovým a lehce stravitelným kuřecím masem.

  Cena:1099,-CZK
 • N&D LG DOG Adult Maxi Lamb & Blueberry 12kg

  PES

  &D Low Grain DOG Adult Maxi Lamb & Blueberry je krmivo s kuřecím masem pro dospělé psy velkých plemen s běžnou aktivitou plně pokrývající jejich denní požadavky.

  Vláknina je dodávána jen minimem obilovin (pšenice špalda) a také zeleninou a ovocem, především borůvkami. Bílkoviny jsou zastoupeny výživným, libovým a lehce stravitelným jehněčím masem (51%), které je vhodné i pro hypersensitivní psy.

  Cena:1080,-CZK
 • N&D LG DOG Adult Mini Chicken & Pomegranate 7kg

  PES

   

  N&D Low Grain Dog Adult Mini Chicken & Pomergranate je krmivo s 38% kuřecího masa pro dospělé psy malých plemen s běžnou aktivitou. Vláknina je dodávána jen minimem obilovin a také zeleninou a ovocem, především granátovým jablkem.

  Cena:649,-CZK
 • N&D LG DOG Adult Mini Lamb & Blueberry 7kg

  PES

  N&D Low Grain Dog Adult Mini Lamb & Blueberry je kompletní krmivo pro dospělé psy, obsahující pšenici špalda, oves, jehně a borůvky. Pro menší psy.

  Cena:699,-CZK
 • N&D LG DOG Puppy Chicken & Pomegranate 12kg

  PES

   

  Vynikající krmivo s nízkým obsahem obilovin vhodné pro štěňata všech plemen, březí a kojící feny. Základ tvoří lehce stravitelné kuřecí maso. Sacharidy jsou získávány z ovoce a zeleniny, především granátových jablek. Vynikající chutnost díky netradiční kombinaci kvalitních surovin. Vhodné i pro velmi vybíravé jedince.

  Cena:1070,-CZK
 • N&D LG DOG Puppy M/L Lamb & Blueberry 12kg

  PES

   

  Kompletní suché krmivo s nízkým obsahem obilovin, jehněčím a borůvkami pro štěňata středních a velkých plemen.

  Díky pečlivě vybíraným surovinám a netradičním chutím se k vašim psům dostanou pouze ty nejkvalitnější potraviny a živiny. Navíc jim krmivo přinese kousek z divočiny. Krmivo obsahuje ty nejkvalitnější bílkoviny z jehněčího masa, spoustu ovoce, zeleniny a bylinné extrakty. To vše dohromady přinese vašim psům veškeré potřebné živiny pro dlouhotrvající a spokojený život.

  Cena:1150,-CZK
 • N&D LG DOG Puppy Maxi Chicken & Pomegr 12kg

  PES

   

  N&D Low grain DOG Puppy Maxi Chicken & Pomegranate je krmivo s obsahem kuřecího masa až 55% pro štěňata velkých plemen. Krmivo je velice výživné, obsahuje jen minimum obilnin a poskytuje kvalitní bílkoviny. Sacharidy a vláknina jsou získávány pouze z ovoce a zeleniny, především z granátových jablek. Správný poměr vitaminů a minerálů bude pozitivně ovlivňovat zdraví, vývin a délku života vašeho psa.

  Cena:1150,-CZK
 • View all | Stránky: « Předchozí 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Další »